HOXHË HALIL KASTRATI: KA ARDH NJËRI I KA DHANË 40.000 EURO SADAKA, DHE KA THANË: PASH ZOTIN MOS MA PËRMEND EMRIN (VIDEO)

Mbyllet aksioni per familjen Gashi nga Majaci i Podujeves.Falenderojm vellaun Sheremet Tahiri nga fshati Sfeqla e Podujeves, i cili mori persiper krejt ndertimin e shtepis per kete familje

Ju kerkojm falje te gjithe atyre qe na jan lajmeru per ta ndihmuar kete familje duke ju thene qe aksioni u mbyll

Zoti ju shperblefte te gjitheve

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *