LAJMI FUNDIT: Cfare po ndodh, 30 tanke te KFOR-it nisen per ne Veri te Mitrovices

Tanket e kforit nisen per ne veri…?!
Qka po perziejn serbet atje?
Sigurisht se ka ndenje prapasken vrasja e ivanoviqit dhe kete do ta tregoj koha

Zoti na ruajt    SHPERNDAJE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *